Porady i styl

Karteczki kolorowe. Dlaczego warto mieć je zawsze przy sobie?

0

Karteczki kolorowe to jeden z tych artykułów biurowych, których pod żadnym pozorem nie powinno zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Są też niebywale ważnym  elementem w dużych firmach i przedsiębiorstwach. Dlaczego? Zapraszamy do artykułu. 

Niektóre produkty produkty papierowe, takie jak np. karteczki kolorowe nie bez przyczyny cieszą się tak ogromną popularnością. Te zupełnie niepozorne przedmioty niejednokrotnie potrafią ułatwić nam funkcjonowanie w codziennym życiu. Poznaj ich główne zalety! 

  1. Kolorowe karteczki idealnie sprawdzą się w przypadku tworzenia notatek i krótkich zapisek. Dzięki temu, że z jednej strony pokryte są klejem, możemy przykleić je do różnych powierzchni, nie tylko tych idealnie gładkich. Niewątpliwym atutem jest również możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania. Ściana, monitor, biurko? Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! 
  2. Na rynku te artykułu artykuły papiernicze dostępne są w różnych rozmiar, kształtach i odsłonach kolorystycznych. Preferujesz pastele a może intensywne kolory, a nawet neony? Wybór należy tylko do Ciebie. 
  3. Dzięki możliwości rozmieszczania ich w różnych miejscach już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu służbowym. randce czy konieczności wykonania ważnego telefonu. 
  4. Szywale pakowane są w bloczkach po około 100 do nawet 400 sztuk. Dzięki temu nawet przy regularnym stosowaniu starczają na dłużej. 
  5. Karteczki przyczepione na dokumenty lub ważne akta w żadnym stopniu ich nie uszkadzają. Nie ma również mowy o pozostawianiu na ich powierzchni resztek kleju.
  6. Doskonale sprawdzą się jako forma przekazania wiadomości. Pozostawienie na ich ważnych informacji lub próśb staje się banalnie proste. Co więcej, nie ma możliwości, że odbiorca je przeoczy lub nie zauważy!

Nie ulega wątpliwości, że ich olbrzymią zaletą jest również dostępność oraz niska cena. Karteczki kolorowe dostać można niemal w każdym sklepie papierniczym za zaledwie kilka złotych.

Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale pierwsze karteczki trafiły do sprzedaży jeszcze w latach 80.  i niemal od razu zyskały olbrzymią popularności. Najpopularniejsze z nich mają kolory: zielony, żółty, pomarańczowy, a także neonowy różowy.

Copywriter

TOP 5 dodatków na sezon jesień/zima 2020

Previous article

Jak malować małe oczy? Garść praktycznych porad

Next article

You may also like